Your cart

Amazon hesabınız askıya alındı mı?

Ücretsiz danışmanlığınıza başlayın

 • AMAZON SATICI HESABININ YENİDEN KURULMASI HİZMETLERİ

  Amazon hesabınız askıya alınmış, fonlarınız elde tutuluyor ve Amazon hesabınızı en kısa sürede tekrar aktif hale getirmeniz gerekiyor.

  Amazon satıcı hesabınızı yeniden kurmanızın aciliyetini gerçekten anlıyoruz ve sizi Amazon yeniden kurma sürecinde size yol göstermek için buradayız. Ağırlıklı olarak büyük işletmeleri yöneten ve Amazon'da yüksek hacimli satışlar yapan üst düzey satıcılarla çalışmaktayız. Binlerce Amazon satıcısına başarılı bir şekilde hesaplarını yeniden kurmaları yardımcı olduk ve Amazon hesabınızı yeniden kurmanıza yardımcı olacağız

  Sellercare, Amazon satıcılarına (Payability, Payoneer ve Kabbage) ve Amazon satıcıları ile iş yapan diğer şirketlere hizmet sunan birçok finansal şirkete özel Amazon yeniden kurma danışmanlık şirketidir.

  Amazon'un en zor askıya alınma davalarında uzmanlığımız bulunuyor ve her türlü askıya alma vakası ile tecrübemi var. Her bir Amazon askıya alınma tipi farklı taktikler, önlemler ve çeşitli çözümler gerektirir. Bir Amazon hesabını yeniden kurmak için Amazon'un çalışma şeklini ve Amazon'un farklı çözümlere nasıl cevap verebileceğini anlamanız gerekir. Amazon'un farklı çözümlere cevap verme olasılığı yüksektir. Her tür Amazon askıya alınma vakasının nedenlerini biliyoruz ve Amazon TOS'a (Hizmet Şartları) karşı ihlallerinize yol açan sorunları tespit edebiliyoruz. Hedefimiz amazon hesabınızı tekrar aktif hale getirmektir ki, böylece satışa devam edebilirsiniz

  Aşağıdaki Amazon askıya alınma türlerinin tümünü başarılı bir şekilde eski durumuna getiriyoruz:

  ASILSIZ, İHLAL (TİCARİ MARKA, TELİF HAKKI, PATENT), SAHTECİLİK, SAHTE/MANİPÜLE EDİLMİŞ FATURA, İNCELEME MANİPÜLASYONU, GERİ BİLDİRİM/PUANLARIN KÖTÜYE KULLANILMASI, SATICI DAVRANIŞ KURALLARI, ASİN OLUŞTURMA, SEVK EDİLMEDEN ÖNCE ONAYLAMA, GEÇERSİZ VARYASYONLAR, ODR, LSR (GEÇ SEVKİYAT ORANI, MAKBUZ GEÇ, MAKBUZ OLMAYAN), İLAN, REKLAMDAKİ GİBİ OLMAYAN, GÜVENLİK, KISITLI ÜRÜNLER, SÜRESİ DOLMUŞ, İPTAL ORANI, VB.

 • AMAZON ASKIYA ALINMA ÖNLEME VE ASİN YENİDEN KURULMA HİZMETLERİ

  Sellercare, Amazon satıcılarına hesapları hala aktifken yardımcı olmak için çeşitli hizmetler sunar. Amazon satıcıları genellikle düzenli aralıklarla bildirimler alır ki, bu bildirimler Amazon'da genellikle doğru bir şekilde ele alınmaz. Hesabın askıya alınmaması için her bir ihbarın temyiz edilmesi gerekir. Bu bildirimleri yöneten hizmetler sunuyoruz; böylece Amazon hesabınız askıya alınmadan çalışmaya devam edebilecek.

  En çok satan ASIN’den biri askıya alındı mı? Bazı ASIN'lerin çok önemli olduğunu ve onları Amazon vitrininde tekrar aktif hale getirmenin zaman açısından çok hassas bir konu olduğunu biliyoruz. ASIN'lerinizi yeniden kurulmasına yardımcı olabiliriz, böylece en kârlı ürünlerinizi satmaya devam edebilirsiniz.

 • NEDEN SELLERCARE’I SEÇMELİYİM?

  Amazon yeniden kurma danışmanlık hizmetleri sunan İLK online şirketiz. Bu hizmeti 2014 yılından itibaren sunmaya başladık ve binlerce Amazon satıcısına hesaplarını yeniden kurma konusunda yardımcı olduk.

  SELLERCARE'i 2014 yılında başlattık ama,1999'dan beri Amazon'la çalışıyoruz. Amazon pazarı ilk kurulduğu zamanlar, pazar için satıcılar aranıyordu. Amazon pazarındaki ilk yöneticilerden biri Kaliforniya'ya geldi ve şirketimizi Amazon'da şahsen satış yapmaya davet etti. O zamanlar firmamız, popüler video oyun sitemizin ününe dayanarak Amazon'a satış yapmaya davet edildi. Biz İLK Amazon satıcılarından biriydik! Ayrıca Amazon İngiltere, Amazon Japonya, Amazon Almanya ve Amazon Fransa pazarlarındaki İLK ABD merkezli Amazon satıcılarından biriydik.

  Satıcı Performans departmanı oluşturulmadan önce Amazon'da satışa başladığımızdan beri, her türlü Amazon askıya alınma vakası ile karşılaştık. Amazon satıcıları olarak, Amazon hesabımızı kullanmaya devam edebilmemiz için her zaman eski durumumuza döndük. 2014 yılında, Amazon bilgimizi pratiğe dökmeye karar verdik ve Amazon hesabının askıya alınması ile ilgili konularda diğer Amazon satıcılarına yardım etmeye başladık.

  Sadece son yılda, 1900’den fazla Amazon satıcı hesabını başarıyla geri döndürdük. Bir önceki yıla göre bu göstericiyi geçmeye kararlıyız ve bunu yapmak için yola çıkmış durumdayız! Eski durumunuza geri dönmek için size yardım edelim!

 • SÜRECİMİZ

  Amazon'la çalışma konusunda deneyim ve bilgi birikimi çok önemlidir. Amazon satıcılarının çoğu, Amazon'un kendine özgü bir kültüre sahip olduğunu çok hızlı bir şekilde öğreniyorlar ve Satıcı Performansı, Amazon satıcılarıyla çalışmak için çok özel bir yaklaşıma sahip.

  Tavsiyemiz, tedbirlerimiz ve temyizlerimiz her dava için uzmanlaşmıştır. Amazon satıcı hesapları aynı türdeki ihlaller için askıya alınsa da, her dava çok farklıdır. Temyiz hazırlarken göz önünde bulundurduğumuz 40+ özel parametre vardır. Her satıcı kendi Amazon hesap geçmişine, Amazon hesap bildirimlerine ve ihlallerine, listelenen ürünlere ve diğer birçok değişkene sahip olduğundan, her bir vakanın benzersiz olduğunu düşünüyoruz. Sellercare'den ASLA bir "şablon temyiz başvurusu" almayacaksınız.

  İlk e-postanızı aldıktan sonra, davanızı ayrıntılı olarak incelemeye başlayacağız. Davanızı inceledikten sonra, size kişiselleştirilmiş özel bir teklif göndereceğiz. Davanız üzerinde çalışmaya başladığımızda, temyiziniz için geçerli olacak işletme ile ilgili ileri talimatlar sunacağız. Ayrıca sizi Amazon YÖNETİMİ ile bağlayacağız, böylece Satıcı Performansı planınızı reddederse onlar temyizinizi gözden geçirebilirler.

  Bugün davanıza başlamak istiyoruz. Başlamak için bize ulaşın!

 • SELLERCARE PICTURES


  Joseph Sirosh (Amazon.com için İşlem Riski Birinci Başkan Yardımcısı) ile Sellercare Ortakları, Tokyo 2008. Joseph Sirosh, daha sonra “Satıcı Performansına” dönüşen İşlem Riski grubunu kurdu ve yönetti.


  Sellercare, Sebastian Gunningham (Amazon.com'da satıcı hizmetlerinin kıdemli başkan yardımcısı) ve Jasper Cheung (Amazon Japonya Başkanı) ile ortak oldu, Tokyo 2008

 • BAŞLAMAK İÇİN BİZE ULAŞIN!

  ÜCRETSİZ vaka incelemesi için ŞİMDİ bizimle iletişime geçin. Davanızı gözden geçirdikten sonra, 30 dakika içinde size özel bir teklif hazırlayacağız. Eski durumunuza dönme işlemine bugün başlayalım!

  Envoyez-nous un email à cs@sellercare.com

  Bize cs@sellercare.com adresinden e-posta gönderin

We get results! If you want to get reinstated, contact us today!

Click here for 1000s reviews